Zostań zmotywowany. Utrzymanie motywacji jest jednym z największych przeszkód w kształtowaniu i spalaniu tłuszczu, ale jest to rzecz, która sprawia, że ​​największa różnica pomaga Ci schudnąć. Znajdź sposoby na motywację, na przykład poprzez ćwiczenia, które naprawdę lubisz robić, dzięki czemu będziesz trzymać się planu utraty wagi.

Praca z partnerem może być świetnym sposobem na zachowanie motywacji. To nie tylko sprawia, że ​​ćwiczenia mają wielką aktywność społeczną i wymówki, aby zobaczyć ukochanego przyjaciela lub członka rodziny, ale również daje komuś odpowiedzialność (co oznacza nie więcej usprawiedliwienia i zwlekania). Jeśli nie masz przyjaciela lub członka rodziny, który będzie z Tobą ćwiczyć, dołącz do lokalnej grupy joggingowej lub innego klubu fitness.

Słuchanie muzyki, podcastów czy książek może pomóc Ci zachować motywację, ponieważ staje się to czas, aby cieszyć się tymi, na co zwykle nie masz czasu.

Zmień styl życia i unikaj tymczasowych poprawek. Będziesz chciał uniknąć diety fad, takich jak Atkins i South Beach, a zwłaszcza coś z „oczyszczenia” w tytule. Diety te mogą być odżywcze niebezpieczne i istnieją znaczące dowody, które wskazują, że osoby, które wykonują te diety, a jednocześnie tracą masę, w ciągu kilku lat zyskują największą masę. Im lepszy zakład to rzeczywisty styl życia. Znajdź sport, który może stać się hobby dla Ciebie. Rower do pracy. Przejdź na dietę wegetariańską. Cokolwiek dla ciebie działa, po prostu zrób to, zamiast polegać na diecie 100% ziemniaków, aby magicznie spadła o 50 kg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here