Współczesne rozwiązania w firmach transportowych

Rynek usług transportowych rozwija się w szybkim tempie. W końcu drogowy transport towarów jest podstawową metodą na uzupełnianie asortymentu wielu sklepów i przedsiębiorstw. Wraz ze wzrostem zainteresowania usługami transportowymi na rynku pojawiło się więcej firm oferujących takie usługi.

Szybkie trasy

Coraz więcej firm oferuje przewóz towarów na stosunkowo krótkich transach. W takiej sytuacji bardzo ciekawym rozwiązaniem są zbiorniki paliwowe dwupłaszczowe. Służą one do przechowywania paliw niezbędnych do tankowania pojazdów.

Zbiorniki dwupłaszczowe do paliwa umożliwiają przechowywanie w siedzibie firmy większej ilości oleju napędowego lub benzyny. Postawienie takiego zbiornika znacząco obniża koszty zakupu paliw. Z uwagi na fakt, że jeden taki zbiornik mieści kilka tysięcy litrów paliwa, możliwy jest hurtowy zakup oleju napędowego. Wiąże się to ze sporymi zniżkami, które znacząco obniżają koszty działalności.

Zalety zbiorników na olej napędowy

Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy jest przydatnym wyposażeniem wielu firm transportowych. Pozwala oszczędzić czas i zatankować auto przed wyjazdem na zlecenie. Z uwagi na fakt, że paliwo jest dość drogie, zbiorniki dwupłaszczowe do paliwa niejednokrotnie posiadają specjalne zamki chroniące przed ewentualną kradzieżą.

Zbiorniki paliwowe dwupłaszczowe składają się z dwóch warstw tworzywa sztucznego. Dzięki temu są bardzo odporne zarówno na wysokie, jak i na niskie temperatury. Dzięki specjalnym wskaźnikom, właściciel przedsiębiorstwa może nieustannie kontrolować aktualny stan paliwa dostępnego w firmie.

Dlaczego warto posiadać zbiorniki na paliwo?

Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy jest całkowicie szczelny, dzięki czemu nie ma możliwości wycieku paliwa. Dodatkowo zbiorniki takie są stosunkowo lekkie co obniża koszty ich ewentualnego transportu. Właściciele firm transportowych oferujących lokalne przewozy coraz chętniej inwestują w zbiorniki dwupłaszczowe do paliwa z uwagi na komfort użytkowania oraz niższe ceny paliw. Dostawca paliw w ilościach hurtowych oferuje ten sam towar w dużo niższej cenie niż na stacjach benzynowych. Dzięki temu kierowcy nie tracą czasu na dojazdy do stacji paliw, a końcowy koszt paliwa jest zdecydowanie niższy.

Coraz więcej właścicieli firm transportowych świadczących usługi lokalnie decyduje się na zakup zbiorników na paliwo. Zakup taki umożliwia znaczącą redukcję kosztów paliwa. Dodatkowo czas zmarnowany na dojazdy na stacje paliw i oczekiwanie przy kasie może zostać spożytkowany na świadczenie kolejnej usługi co przekłada się na większe obroty w firmie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here