Śledź swoje pasje. Odłóż trochę czasu na praktykę instrumentu, wykonaj projekt artystyczny, robisz zdjęcia, buduje modele, spawać, piec ciastek smakowych lub cokolwiek innego wzbogaci Twój wolny czas. Jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego, weź wieczorę lub weekend. Jeśli nie możesz myśleć o czymś ciekawym z górnej części głowy, trochę czasu, aby znaleźć hobby.

Jeśli jesteś przekonany, że nie ma wystarczająco dużo czasu w ciągu dnia na prowadzenie jakiejkolwiek działalności, spróbuj zredukować marnowanie czasu, takie jak kanały-surfing lub uderzenie w Facebook. Możesz być zaskoczony przez ile czasu rzeczywiście wydasz przed ekranem, gdy możesz robić inne rzeczy.

Dołącz do grupy lub klubu. Spotkanie z ludźmi, którzy mają wspólny interes, spowoduje, że wyjdziesz z domu i zwiększy poczucie przynależności. Dołącz do klubu książek, zespołu sportowego lub grupy chodzącej. Pobierz gazetę społeczności, aby znaleźć listę klubów znajdujących się w Twoim obszarze.

Dowiedz się, jak zrozumieć swoje emocje. Ważne jest, aby być świadomym tego, co czujesz. Kiedy jesteś w kontakcie ze swoimi emocjami, będziesz w stanie rozpoznać, kiedy grasz z powodu swoich emocji i bardziej współczuj się z innymi. Poznanie siebie jest kluczową częścią dobrego zdrowia psychicznego – ważne jest, aby wiedzieć, kiedy coś sprawia, że ​​jesteś nieszczęśliwy, aby móc go naprawić lub wyciąć z życia. Podobnie rzecz dobrze, dobrze jest rozpoznać rzeczy, które sprawiają, że jesteś szczęśliwy. Otaczanie się dobrą energią będzie promować szczęśliwsze, zdrowsze.
Przejdź do grupy medytacyjnej i dowiedz się, jak skoncentrować umysł na pozytywnych. Porozmawiaj z terapeutką, który pomoże Ci wyeliminować emocje. Zarejestruj się w kursie świadomości emocjonalnej, który uczy Cię rozpoznawania, akceptowania i zrozumienia emocji.

Dowiedz się, jak radzić sobie z emocjonalnym bólem i, jeśli to konieczne, radzić sobie z nadużyciami emocjonalnymi. Porozmawiaj z terapeutą lub kogoś, komu ufasz. Rozlane uczucia sprawią, że twój stan umysłu jest bardziej zaśmiecony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here