Uzyskać pomoc medyczną, jeśli nie jesteś pewien co do swoich celów zdrowotnych. Poproś swojego lekarza rodzinnego o porady dotyczące konkretnych celów zdrowotnych, które byłyby zdrowe dla Ciebie. W rozmowie ze swoim lekarzem określ konkretne i wymierne cele zdrowotne, które są dla Ciebie znaczące.

Zapytaj swojego lekarza: „Widzę, że wielu ludzi robi dietę wegetariańską. Myślisz, że to dla mnie działa?

Pytanie: „Ile powinienem ćwiczyć w każdym tygodniu, jeśli chcę stracić na wadze latem?”

Na przykład, jeśli chcesz latać w pewnej odległości, użyj tego jako punktu wyjścia do wyznaczania celów. Określone cele powinny być konkretne i powinno być w stanie zmierzyć postępy w czasie. Skoncentruj się na swoich złych nawykach żywieniowych, a mniej na ścisłej diety. Jeśli chcesz schudnąć, możesz być skłonny do rozpoczęcia zupełnie nowej diety od podstaw. Jednak przejście na zupełnie nową dietę często prowadzi do niepowodzenia. Zamiast skupić się na poprawie konkretnych zachowań związanych z jedzeniem, które mogą powodować znaczną utratę wagi:

Zamiast jedzenia przed telewizorem, staraj się uważać jedzenie. Możesz spożywać za dużo jedzenia, bo jesz podczas „rozmieszczania”, zamiast koncentrować się na żywności. Staraj się tylko zjeść i zwrócić uwagę na jedzenie, które mogą pomóc Ci mniej jeść.

Przestań pić późno w nocy. Jedzenie dużo przed łóżkiem ma tendencję do zwiększania masy ciała. Jeśli chcesz schudnąć, to jest ważny zwyczaj zmienić.

Unikaj pomijania śniadania. Jeśli pominiesz śniadanie, może cię skończyć na obiedzie, co ma tendencję do zwiększania masy ciała. Co ważniejsze, musisz zjeść śniadanie, ponieważ poziom cukru we krwi jest niski w godzinach porannych, a poziom moczu i mięśni jest prawidłowy. Daj sobie czas, aby cieszyć się rozluźnionym i spełniającym śniadanie, które powinno pomóc Ci zmniejszyć wagę w dłuższej perspektywie.

Przechowywać lodówkę zaopatrzoną w zdrowe owoce, warzywa i całe ziarna. Jeśli otaczasz się zdrową żywnością, będzie mniej prawdopodobne, aby osiągnąć niezdrowe opcje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here