Życzenia imieninowe

Imieniny są dniem bardzo szczególnym dla niektórych osób, należy pamiętać, że w naszym kraju imieniny obchodzą zazwyczaj osoby starsze, natomiast młodsze osoby celebrują bardziej urodziny. W dniu imienin rodzina i przyjaciele składają solenizantowi życzenia. Imieniny to zwyczaj świętowania dnia świętego czy patrona z kalendarza chrześcijańskiego. Jeśli święty o naszym imieniu ma więcej niż jeden dzień w roku, to wybiera się dzień, który przypada najwcześniej po urodzinach. Życzenia składamy osobom, które są dla nas ważne i dla których ten dzień jest ważny.

Warto także złożyć życzenia osobom, które nam życzą wszystkiego najlepszego z okazji naszych imienin. Składa się również życzenia na imieniny właścicielom dość znanych imion jak „Józef”, „Magdalena”, „Maria” itp. jeśli są osobami wierzącymi. Ten serdeczny gest nic nie kosztuje, a sprawia bardzo wiele radości, ponieważ każdemu będzie miło ze świadomością, że o nich pamiętamy. Najczęściej imieniny obchodzą takie osoby jak: Krzysztof, Małgorzata, Elżbieta, Karolina, Dorota, Piotr, Jan, Barbara, Wojciech, Danuta, Jakub, Alicja, Anna, Stanisława, Patrycja, Paulina, Paweł, Bożena, Katarzyna, Edyta, Krzysztof, Aleksandra, Halina, Ewelina,

Wiesława, Joanna, Małgorzata, Agnieszka, Magdalena, Michał, Kamil, Janina, Marta, Mateusz, Karolina, Tomasz, Monika, Marcin, Iwona, Natalia, Piotr, Dorota, Renata, Wojciech, Jadwiga, Łukasz, Krystyna, Tadeusz, Jan, Alicja, Zofia, Jolanta, Urszula, Maciej, Stanisław, Marek, Jakub, Beata, Agata, Waldek. Życzenia imieninowe powinny mieć rozmaitą formę począwszy od krótkiego „Wszystkiego najlepszego z okazji imienin” po dłuższe i bardziej osobiste słowa. Życzenia można również złożyć w formie wierszyka. Wiele zależy jakie mamy relacje z daną osobą. Wiele osób nie wie, czy życzenia złożyć osobiście czy napisać SMSa. Jest to indywidualna sprawa, ponieważ młodsze osoby wolą wiadomość tekstową, natomiast starsze wolą osobiście złożone życzenia patrząc w oczy. Ich składanie często wiąże się z serdecznym uściskiem dłoni i wręczeniem upominku. Wierszyki imieninowe to fajny sposób, żeby okazać komuś sympatię.

Nie każdy ma czas i zdolności by wymyślić ciekawe, zaskakujące i dopasowane do odbiorcy życzenia dlatego z pomocą przychodzi świetna i pomocna strona do składania życzeń https://zyczeniowo.pl/zyczenia-imieniny/. Znajdziemy tam życzenia na każdą okazję oraz pomysły na prezenty. Wyszukamy na tej stronie rymowanki, które świetnie sprawdzą się jako życzenia imieninowe dla osób z którymi łączą nas bliższe i nieformalne relacje. Wszystkie życzenia są uporządkowane według kategorii więc nie będzie problemu za znalezieniem życzeń na wybraną przez nas okazję… Przykład świetnych życzeń na imieniny, ze strony podanej powyżej:

Dzień imienin!
Wolny od trosk, smutków i win!
Dziś się radujemy i świętujemy,
Ciasta i smakołyki wszystkie zjemy,
Toast każdy za Ciebie wznosi
I o Twoją uwagę aż się prosi!
Zdrówka dużo i miłości,
Żyj nam chwilą w pełni radości!
Są to świetne, radosne życzenia z których solenizant na pewno się ucieszy!

Szukasz inspiracji? Sprawdź blog https://dom-po-twojemu.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here