Zrób wizytę lekarską, aby uzyskać test alergii. Jeśli masz kłopoty z ustaleniem, jakie są Twoje uczulenia, lekarz może przeprowadzić testy, aby dowiedzieć się, jakie są Twoje alergie.
Podczas badania na skórze lub prącia lekarz wprowadzi niewielką ilość podejrzanych alergenów pod skórę, a następnie obserwuje, czy reaguje z zaczerwienieniem i obrzękiem.

Badanie krwi pozwoli lekarzowi ocenić, czy organizm reaguje z odpowiedzią odpornościową na określone alergeny.

Określ alergie pokarmowe z testami eliminacyjnymi. Należy to zrobić pod nadzorem lekarza.

Jeśli podejrzewasz, że jesteś uczulony, wyeliminuj je z diety.

Jeśli to było źródło, objawy powinny się poprawić.

Lekarz może poprosić o spożywanie go ponownie, aby sprawdzić, czy objawy powracają. Pomogłoby to potwierdzić, że to było źródło.

Prowadzenie dziennika żywności w trakcie tego procesu może pomóc pacjentowi i lekarzowi śledzić objawy oraz wykryć inne możliwe alergeny, na które może być narażony.

Spróbuj naturalnych środków zaradczych. Pamiętaj, aby porozmawiać ze swoim lekarzem przed przyjęciem suplementów lub środków ziołowych, zwłaszcza jeśli pacjent przyjmuje inne leki lub ma jakiekolwiek warunki medyczne, aby upewnić się, że nie będą oddziaływać lub pogarszać stan pacjenta. Również dawki w środkach ziołowych nie są dobrze uregulowane, więc trudno jest wiedzieć, ile bierzesz. Pamiętaj: „naturalny” nie oznacza automatycznie „bezpiecznego”.

Weź tabletki butterbur. Badania naukowe sugerowały, że mogą zmniejszyć stan zapalny i mieć podobne efekty podobne do leków przeciwhistaminowych. Bromelina może także mieć właściwości przeciwzapalne.

Wdychaj parę z wody z dodatkiem oleju z eukaliptusa. Olej da ostry zapach, który oczyści zatoki. Ale nie jeść ani nie wkładaj go na skórę, ponieważ jest trujący.
Zwolnij przekrwienie z solą do nosa. Pomoże to zmniejszyć stan zapalny i wysuszyć nosek drippy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here