Mycie okien to prawdziwa udręka. Chyba każdy, kto choć raz miał (nie)przyjemność czyścić szyby wie, jak dużo trzeba pracy, aby te były czyste i jednocześnie lśniły bez smug. Profesjonaliści są zgodni, że bez dodatkowych sprzętów okna idealnie umyć się nie da. Zwykle produkty są drogie i nieefektywne przy kilku szybach w mieszkaniu. Jednak jest jeszcze jedno rozwiązanie, które zachwyci każdego – myjka ręczna Leifheit. Sprawdź jak jej używać!

Podstawowe błędy

            Jednym z podstawowych błędów popełnianych przez domorosłych sprzątaczy okien jest mycie ich w słoneczny dzień. Oczywiście, temperatura ma znaczenie i nie wolno zajmować się oknami, gdy za oknem mróz. Jednak mycie okien w słoneczny dzień sprawia, że wszelkie środki łatwiej wysychają tworząc powłokę zdolną do tworzenia smug. Problem ten może rozwiązać myjka ręczna Leifheit, która nigdy nie pozostawia po sobie nic, prócz czystości.

Model mycia

            Myjka Leifheit wykorzystuje te same sposoby mycia okien co narzędzia profesjonalistów. Po pierwsze ściąga wodę, a więc nie musimy przejmować się nadmiarem płynów na szybie. Po drugie myje także fragmenty ramy oraz w najbardziej niedostępnych narożnikach. Jest to wyjątkowy patent, który pozwala na całkowicie doczyszczenie szyb nawet w tych miejscach, które do tej pory obrastały długo nieusuwanym brudem.

Zygzak czystości

            Jeżeli przypatrzymy się jak profesjonalne firmy czyszczą nawet duże powierzchnie, dostrzeżemy specjalne zygzakowate ruchy, którymi się posługują. Nie inaczej jest w przypadku myjki Leifheit. Zawdzięcza to obrotowemu przegubowi, który umożliwia zbieranie wody zygzakiem tak, jak robią to zawodowcy.  Dzięki temu szyby będą błyszczeć bez smug i to bez polerowania.

            Myjka ręczna Leifheit, jak i inne produkty umożliwiające łatwe utrzymywanie porządku w domu, są dostępne na stronie leifheitsklep.pl. Warto ułatwiać sobie życie i korzystać ze zdobyczy współczesnej technologii. Kto wie, może sprzątanie stanie się przyjemnością?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here