tanie ubrania

Jak kupić tanio ubrania dobrej jakości, z całą pewnością pytanie to nurtuje wiele osób. Przeczytaj, jak możesz kupić dobrej jakości tanie ubrania – w naprawdę bardzo niskich cenach.

Mniej a lepiej

Przede wszystkim naprawdę bardzo być wiernym zasadzie, by kupować mniej i lepszej jakości, niż kilka rzeczy, które szybko się zniszczą. Dlatego też każde zakupy trzeba robić z listą w ręku, by nie ulegać impulsom spowodowanym przez wyprzedaże czy promocje. Z promocji trzeba korzystać z głową.

Ustalaj budżet

Warto ustalić budżet, który możemy przeznaczyć na zakupy i się go trzymać.

Wyprzedaże

Zdecydowana większość osób Lubi wyprzedaże i często z nich korzysta. Jednak trzeba uważać, ponieważ wyprzedaże, jak mało co, sprzyjają impulsywnym zakupom. Działają na naszą psychikę i często im ulegamy, nawet jeśli nie planowaliśmy żadnych zakupów. Dlatego wyprzedaże nigdy nie mogą być dla nas wyznacznikiem zakupów. Powinna być nim przygotowana przez nas lista i budżet. Korzystaj z nich, by to co jest na Twojej liście kupić taniej ubrania.

tanie ciuchy mogą być dobrej jakości

Końcówka sezonu

Kończący się sezon jest dobrym czasem na zakupy tanich ubrań w bardzo atrakcyjnych cenach. Stosuj tę zasadę szczególnie do elementów swojej szafy, które są bardzo drogie w pierwszej cenie. Na przykład wełniany płaszcz, skórzana kurtka, kurtka puchowa. Jeśli wiesz, że w przyszłym roku będziesz potrzebowała nowej puchówki, poluj na nią na koniec zimy. Ceny są wtedy obniżone nawet o 70-80%. Owszem, niewiele już ją ponosisz w obecnym sezonie, ale Twoja kieszeń nie odczuje tak boleśnie tego zakupu. Wybieraj tanie ubrania w klasycznych fasonach, które nie wychodzą z mody. Końcówka sezonu to też dobry czas na znalezienie elementów garderoby, które nosimy zarówno wiosną/latem, jak i jesienią/zimą. Na przykład tanie ubrania jak koszule, jeansy, kardigany, dodatki.

 

Kluby zakupowe/zniżki po zapisaniu się na newsletter

Przede wszystkim trzeba się zastanowić, czy rabat, który otrzymamy jest odpowiednią ceną za podanie naszych danych osobowych. Firmy wykorzystują je w celach marketingowych, a wysyłane wiadomości i sms-y ze zniżkami mają skłonić nas do nieplanowanych zakupów. Jeśli często ulegamy takim chwytom marketingowym, nie warto podawać swoich danych. Na dłuższą metę nam się to opłaci tym bardziej, że często zniżki są bardzo symboliczne. Nie zbieraj wielu kart, staraj się być ostrożnym, jeśli chodzi o podawanie danych osobowych. Jeśli jesteśmy przywiązani do określonych marek, to naprawdę warto sprawdzić, czy istnieje klub zakupowy, który pozwoli nam korzystać ze zniżek. Klubowicze są powiadamiani o specjalnych akcjach rabatowych, często dostępnych tylko za okazaniem karty.

Jeśli kupujesz tanie ubrania przez Internet, to koniecznie porównaj cenę danej rzeczy w innych sklepach. Jeśli istnieje atrakcyjna zniżka po zapisaniu się na newsletter, skorzystaj z niej. Warto jednak sprawdzić od jakiej kwoty obowiązuje przyznany nam rabat. Często istnieją ograniczenia czasowe takiej zniżki. Nie podaj nigdy adresu e-mail, z którego korzystasz na co dzień, bo po jakimś czasie, skrzynka odbiorcza będzie zaśmiecona od ofert sklepów internetowych. To też łatwa droga do impulsywnych zakupów i uprawiania window shoppingu w sieci, który jednak zabiera czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here