Środek na wesele

Wesele to niezwykle pozytywna i wesoła uroczystość, na której, jak sama nazwa mówi, weselny się para młoda z powodu ich szczęścia i życzymy im wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Na wesele zazwyczaj idziemy z partnerem i bardzo się stroimy, ponieważ tego wymaga uroczystość. Robimy piękne fryzury i makijaże oraz ubieramy się bardzo ładnie, jak wymaga tego okazja. Wesela zazwyczaj organizowane są w miesiące ciepłe, a to daje nam większe możliwości ubrania się ładnie. Jak się ubrać na wesele?

Strój zależy tutaj od osoby, która go ubiera. Jeżeli chodzi o mężczyzn małych panów to tutaj bardzo uniwersalnym i ponadczasowym rozwiązaniem jest garnitur. Może on być klasyczny czarny, grafitowy lub granatowy lub utrzymany w jasnych barwach, nawet w beżach. Do tego wyprasowana koszula. Nie ma żadnych standardów modowych do tego, czy na wesele ubieramy krawat czy muchę. Jeżeli chcemy wyglądać uroczo to krawat lub mucha mogą być dobrane pod kolor stylizacji naszej partnerki. Nie jest to żadne modowe fax paus. Jeżeli chodzi o chłopców to mogą mieć oni muchę lub krawat w kolorze stylizacji mamy lub mieć muchę w wymyślne wzory, jeżeli chcą.
Do tego ubieramy elegancki, najlepiej skórzane buty. Nie wolno ubierać adidasów, jest to bardzo nieestetyczne i psuje całą stylizację.

Jeżeli chodzi o panie o dziewczynki to mają one szerokie pole do popisu. Generalnie obowiązuje taka zasada, że unikamy ubierania białych sukienek, ponieważ kolor ten jest przeznaczony tego wieczoru tylko i wyłącznie dla panny młodej. Nie wolno też ubierać czarnych sukienek, ponieważ kolor czarny kojarzy się z żałobą i pogrzebem, a tu okazja jest zdecydowanie inna.

Ubierając się na wesele musimy się wykazać przede wszystkim dobrym gustem i klasą. Na wesele nie ubieramy się jak na imprezę do klubu. Odpadają tu wszystkie wyzywające stroje – krótkie sukienki mini i głębokie dekolty, ponieważ jest to po prostu niesmaczne. Dodatkowo pamiętajmy, że przed weselem jest uroczystość w kościele, na którą taka pani nie powinna zostać wpuszczona.

Na weselu dobrze widziane są sukienki w różnych kolorach, zarówno intensywnych jak i pastelowych. Kolor możemy wybrać i dostosować do swojej urody i swojego widzimisię. Jeżeli para młoda zażyczy sobie od gości jakiś kolorystyczny akcent to powinniśmy się do tego dostosować.

Dla dziewczynek najlepsze będę sukienki co najmniej do kolan lub do połowy łydki, tak by dziewczynki mogły czuć się komfortowo i bez przeszkód skakać i wygłupiać się.

Dla młodych kobiet świetne są już zielonki do połowy uda, ale sprawdzą się także sukienki do ziemi.

Jeżeli w naszej sukience mamy odkryte ramiona lub plecy to warto pomyśleć o jakiś sweterku, bokserki lub futerku do okrycia się, nie tylko na czas uroczystości w kościele ale również później, podczas imprezy, gdy po tańcu siadamy do stołu, a klimatyzacja działa.

Pięknie na weselu do sukienki pasują buty na obcasie, korę dodatkowo podkreślają zgrabne nogi. Warto jednak dodatkowo wziąć buty na przebranie, kiedy nogi nam się zmęczą po tańcu.

www.zespolnapiecia.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here