Oszczędność czasu i znakomite efekty. Zalety makijażu permanentnego

Chciałabyś co dzień wyglądać pięknie. Mieć modnie podkreślone brwi i wyeksponowane rzęsy. Chciałabyś przykuwać wzrok nienagannym wyglądem i po prostu czuć się pewnie we własnym ciele. Ale jest problem – jesteś kobietą zabieganą i nie zawsze masz czas na poranny makijaż. Albo po prostu nie lubisz poświęcać tyle czasu na malowanie. Jest na to sposób! Jaki? Sposobem jest makijaż permanentny! Poznaj zalety makijażu na stałe i ciesz się zawsze świeżym wyglądem.

Czy jest makijaż permanentny?

Wpisując w Google hasło makijaż permanentny Wrocław z łatwością odnajdziesz salon kosmetyczny, który świadczy usługi upiększania ciała. Oprócz usług typu depilacja laserowa czy zabiegi kosmetyczne znajdziesz w ofercie właśnie makijaż permanentny, który dedykowany jest specjalnie dla kobiet ceniących oszczędność czasu. Makijaż ten polega na wprowadzeniu pod skórę granulek pigmentu, dzięki czemu uzyskuje się efekt trwałości. Efekt ten utrzymuje się od 2 do 5 lat.

Ciekawostka – jeśli zastanawiasz się, czy to boli, to nie, makijaż permanentny nie jest bolesny dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości znieczulenia dedykowanego specjalnie dla tego typu zabiegu. Jedyne co możesz poczuć to delikatne drapanie skóry albo mrowienie.

Jakie zalety ma makijaż permanentny?

Przede wszystkim makijaż ten znakomicie podkreśli naturalne piękno Twojej twarzy. Jeśli jednak masz ochotę na coś ostrzejszego, specjalista wykona makijaż bardziej wyrazisty. Specjaliści dopasowują bowiem usługę do indywidualnych oczekiwań każdej klientki.

Poza tym stały makijaż nie rozmywa się pod wpływem działania promieni słonecznych lub deszczu. Poprawia również samopoczucie i maskuje niedoskonałości skóry.

Ciekawostka – naukowcy obliczyli, że w ciągu roku przeciętna kobieta spędza przed lustrem tydzień, czyli 18 minut każdego dnia. Wychodzi na to, że decydując się na usługę makijażu permanentnego  oszczędzasz każdego roku cały tydzień, który możesz przeznaczyć na rozwój osobisty, czyli na przykład na czytanie książek lub na cokolwiek, co sprawia Ci przyjemność.

Upiększacie twarzy i ciała – czas na zabiegi kosmetyczne Wrocław

Zabiegi kosmetyczne Wrocław to jednak nie tylko makijaż permanentny. Przy okazji możesz skorzystać na przykład z depilacji laserowej, czyli zabiegu wykonywanego przy użyciu lasera diodowego. Wrocławska depilacja laserowa wykorzystuje laser do emitowania energii pochłanianej przez zawartą we włosie melaninę. Laser dociera do głębokich struktur odpowiedzialnych za wzrost włosa, podgrzewając go około 70 stopni i uszkadzając jego macierz.

Ciekawostka – w salonie kosmetycznym znajdziesz w ofercie również inne zabiegi kosmetyczne dla Wrocławskich kobiet, takie jak fotoodmładzanie (również z użyciem nowoczesnego lasera diodowego) oraz peeling kawitacyjny, masaż twarzy z użyciem ultradźwięków czy leczenie grzybicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here