Pakiet usług depilacji uzupełniony dodatkowymi zabiegami

Idealnie gładka skóra jest marzeniem każdej kobiety. Decydując się na depilację, najlepiej wybrać metodę zapewniającą największą efektywność. Korzystając z usług dobrego salonu, warto przy okazji zdecydować się na inne zabiegi upiększające.

Popularne metody depilacji

Jedną z najbardziej kosztownych metod depilacji jest zastosowanie depilatora elektrycznego. Urządzenia te często wyposażane są w nasadki chłodzące lub masujące, które minimalizują dolegliwości bólowe. Depilatory zapewniają niestety jedynie krótkotrwały efekt gładkiej skóry, a cały zabieg trzeba powtarzać po ok. 2 tygodniach. Innym rozwiązaniem są kremy do depilacji. Rozpuszczają one strukturę włosa, a także zmiękczają i nawilżają skórę. W przypadku twardych włosków, stosowanie kremu depilacyjnego nie przynosi niestety dobrego efektu. Popularna metoda depilacji to także zastosowanie specjalnych plastrów. Po nałożeniu na ciało, rozgrzany wosk wnika w cebulki, a włosy zrywane są razem z plastrem. Niestety, po pewnym czasie owłosienie odrasta.

Depilacja laserowa

W depilacji laserowej stosowany jest specjalny laser. Wytwarza on wiązkę światła, która przenika do skóry i ulega pochłonięciu przez naturalny barwnik mieszków włosowych – melaninę. Cebulki niszczone są pod wpływem dużej ilości ciepła. Energia wytwarzana przez laser jest całkowicie bezpieczna i nieszkodliwa dla skóry, ponieważ nie wnika w jej głąb. Działanie wiązki jest powierzchniowe. Dzięki funkcjom chłodzącym lasera, jego stosowanie nie wywołuje bólu i dyskomfortu. Depilacja laserowa z Wrocławia pozwala na swobodne usuwanie włosów z praktycznie wszystkich części ciała. Najczęściej są to okolice bikini, pach, kończyn oraz twarzy. Skuteczność tego procesu zależy od koloru owłosienia, a także karnacji skóry. Efektywniej można usuwać włosy ciemne i grube. U osób o bardzo ciemnej cerze występuje duża zawartość melaniny, dlatego depilacja laserowa nie jest wówczas polecana. Zabieg nie wywołuje skutków ubocznych i podrażnień skóry. Do zalet depilacji laserowej należy także jej trwałość. Po zakończonym cyklu, zalecane jest jedynie utrwalające powtórzenie depilacji raz do roku.

Zabiegi dodatkowe

Depilację laserową oferowaną przez salon kosmetyczny z Wrocławia warto uzupełnić zabiegami dodatkowymi. Należy do nich makijaż permanentny, czyli możliwość wykonania niezmywalnego, efektownego i trwałego make-upu. To idealny sposób na uzyskanie idealnego obrysu ust, a także perfekcyjnie wykonanych kresek na powiekach. Makijaż permanentny we Wrocławskim salonie może doskonale podkreślić każdy typ urody. Taka forma make-upu jest sporym ułatwieniem dla kobiet, które pragną zaoszczędzić czas niezbędny na codzienne malowanie twarzy. Salon kosmetyczny Wrocław oferuje także inne zabiegi uzupełniające depilację laserową. Można tutaj przeprowadzić profesjonalne laserowe fotoodmładzanie oraz sonoforezę, które polegają m.in. na dokładnym oczyszczeniu, naświetleniu i rozmasowaniu skóry. Zabiegi te pobudzają produkcję kolagenu, usuwają zaczerwienienia i niwelują przebarwienia. We Wrocławiu wykonać można także korektę nosa oraz leczenie trądziku i rumienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here