Warto poznać modę dawnych lat, ponieważ jak bumerang, często ona do nas wraca. W modzie funkcjonuje zatem takie pojęcie jak must have. Oznacza ono rzecz, która jest uniwersalna, ponadczasowa i którą naprawdę warto mieć w swojej szafie. Co zaś można nazwać takim oldschoolowym must have?

Punkt pierwszy – Air Max

Oczywiście na pierwszym miejscu znajdą się air maxy. Te sportowe buty marki Nike niegdyś bardzo popularne, na kilkanaście lat wyszły z mody, bo ponownie do niej powrócić i to w jakim stylu! Obecnie air maxy są jednymi z najpopularniejszych butów. Z jednej strony są wygodne, oddychają, znakomicie sprawdzają się w przypadku aktywnych dni, kiedy to mamy mnóstwo rzeczy do załatwienia. Z drugiej zaś – mają już tyle odmian kolorystycznych i fasonów, że doskonale pasują do przeróżnych stylizacji – nawet tych bardziej eleganckich. Należy jeszcze koniecznie dodać, że Air May pokochały także kobiety. Mogą one w ten wygodny sposób dodać sobie kilka centymetrów!

Punkt drugi – conversy

Conversy to trampki, które obowiązkowo powinniśmy mieć w szafie. Niektórzy pytają – czym one różnią się od zwykłych trampek? Otóż odpowiedź jest dość prosta- wystarczy raz je założyć, a już na pewno będziemy wiedzieć, że conversów nie da się podrobić. Oryginalne conversy są wygodne, oddychające, wytrzymałe. Dzisiaj sprzedawane są w milionach różnych wzorów i kolorów, dzięki czemu każda z nas będzie mogła dopasować idealnie but do siebie.

Punkt trzeci – Adidas Superstar

To buty, które chyba jeszcze nie zdążyły na dobre wyjść z mody, a już do niej wróciły. Te niezwykle wygodne sportowe buty z charakterystyczną „muszelką” na czubku nadają się nie tylko na koszykarskie parkiety, lecz również na wyjścia do kawiarni czy do kina.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here