Monopol

W dzisiejszych czasach, kiedy gry planszowe przeżywają drugą młodość, mało kto zada pytanie co to jest monopol. Jedna z najbardziej popularnych gier familijnych, to świetna opcja na spędzenie czasu podczas weekendu z rodziną, jak również w trakcie spotkania towarzyskiego.
Co to jest monopol wiedzą wszyscy, a to ile emocji potrafi dostarczyć gra w niego, pamięta każdy, kto choć raz usiadł przy planszy wypełnionej najbardziej popularnymi miastami świata oraz dworcami.
Ta bardzo znana planszówka, na której wychowują się kolejne pokolenia, to doskonały sposób na rozrywkę. W dobie technologii, internetu, tabletów i miliona aplikacji pobieranych na telefon, prosta gra planszowa wydaje się być przeżytkiem. Nic bardziej mylnego!
Wspólny czas spędzony na kupowaniu poszczególnych miast, negocjowaniu z graczami warunków ich odkupienia, a także późniejsze stawianie tam domków i hoteli, potrafi przysporzyć wiele radości zarówno maluchom, jak i bardziej dojrzałym graczom.
Kiedy brakuje środków finansowych na kolejne inwestycje, a przejście przez start ( i zarobienie kolejnych pieniędzy) rujnuje pobyt w więzieniu, bywa że gracze nie panują nad nerwami.
To jednak przede wszystkim świetna zabawa, która potrafi trwać godzinami. Ogrom emocji – radość wygrywania, poczucie porażki i niezadowolenia, zmieniają się z każdym rzutem kostką. Chęć odmiany swojego losu, który zależy tylko od ilości wyrzuconych oczek sprawia, że gra jest jeszcze bardziej nieprzewidywalna i zaskakująca. Idealna na wakacje, ferie, weekend. Na każdą wolną chwilę.

www.odzyskajdzien.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here