Pomysły na prezent

Znalezienie pomysłu na prezent często przysparza wiele problemów. Chcemy by był wyjątkowy, niepowtarzalny, elegancki i dopasowany do okazji – spełnienie tych wszystkich warunków nie jest proste. Ciekawym rozwiązaniem są prezenty spersonalizowane, nadające upominkowi osobistą wymowę.

Propozycje spersonalizowanych prezentów

Do najbardziej popularnych personalizowanych podarunków należą: kubki z zamówionym napisem czy też fotografią, koszulki z personalizowanymi nadrukami lub albumy ze zdjęciami. Jeżeli zależy Ci jednak na wyjątkowości upominku lepiej byłoby zwrócić się w kierunku ciekawego gadżetu, codziennego użytku, wzbogaconego w efektowny grawerunek.

Prezentem tego typu może być, na przykład, zapalniczka z grawerem, szkatułka na biżuterię, figurka na biurko, brelok do kluczy lub grawerowana biżuteria. Podarunek z grawerunkiem będący przedmiotem używanym codziennie posiada oczywistą zaletę – często będzie w zasięgu wzroku obdarowanego. Zwróć uwagę, które z przedmiotów widzisz wielokrotnie w rękach osoby, której zamierzasz prezent wręczyć. Dla osoby palącej będzie to zapalniczka z grawerem, a dla pracownika biura, na przykład, długopis.

Jak wybrać grawerunek?

W pierwszej kolejności zastanów się jaką treść chciałbyś zawrzeć w napisie na prezencie. Proporcjonalnie do wielkości przedmiotu, który będzie grawerowany należy dobrać także długość napisu. Dobrze jest dowiedzieć się jaka jest górna granica, o czym powinien poinformować Cię producent.

Ważną kwestią jest również technika wykonania grawerunku. Aktualnie, najnowocześniejszą i najtrwalszą opcją są grawerunki wykonywane laserem. Taka technika zapewnia też długą trwałość i odproność napisu na ścieranie. Laser wykona napis, ale także bez problemu wygraweruje prostą grafikę lub zdjęcie. Istotne by było ono czarno-białe.

Przykładowe teksty do wygrawerowania

Pośród wielu różnych pomysłów, z pewnością, sprawdzą się klasyki typu: „Kocham Cię”, „Kochanej Mamie”, „Na pamiątkę (tutaj wpisz upamiętnianą uroczystość)”, „Matura XXX”. Pośród okolicznościowych grawerunków dużą popularnością cieszą się gadżety dla świadków z napisami: „Najlepszy Świadek”, „Najlepsza Świadkowa”. Ciekawym rozwiązaniem jest też umieszczenie na prezencie grawerunku z motywacyjnym hasłem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here