Hosting dla strony firmowej – co warto wybrać

Hosting to rodzaj usługi, która polega na udostępnieniu przestrzeni na serwerze. Jest on niezbędny między innymi wtedy, gdy zakładana jest strona firmowa. Jak wybrać najlepszy hosting dla strony internetowej?

Dobry hosting – czyli jaki?

Hosting można podzielić na dwie kategorie, a mianowicie na:

  • hosting darmowy
  • hosting płatny

Darmowy hosting nie jest związany z żadnymi opłatami, ale w przypadku stron firmowych ma swoje minusy. Przede wszystkim wyświetla na nich reklamy, a także zapewnia mniej przestrzeni na serwerze i posiada ograniczenia w ilości przesyłanych danych.

Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem dla firm będzie zdecydowanie się na hosting płatny. W tym przypadku do dyspozycji jest szeroka gama ofert, dlatego też taki hosting można dostosować indywidualnie do swoich potrzeb.

Dobry hosting płatny powinien wyróżniać się wysoką szybkością łącza, wysokim limitem powierzchni dyskowej, wysokim transferem, bezawaryjną pracą, bezpieczeństwem danych. Dodatkowo, najlepiej, aby firma hostingowa udostępniała swoim klientom pomoc techniczną. Oczywiście, ważna jest także przystępna cena.

Ile trzeba zapłacić za dobry hosting internetowy?

Wielu przedsiębiorców zakładających, a także posiadających już własne strony firmowe zastanawia się, gdzie kupić tani hosting dla strony WWW.

Aktualnie na polskim rynku działa wiele firm hostingowych, które mogą zaproponować hostingi o bardzo dobrych parametrach technicznych i w atrakcyjnych cenach. Warto sprawdzić hosting od kru.pl/bizneshosting.php. Jest to jeden z liderów w zakresie dostarczania nowoczesnych usług internetowych dla firm.

Hosting Kru dostępny jest w trzech różnych wariantach – Start, Medium oraz Premium, które różnią się pomiędzy sobą pojemnością. Wszystkie z nich posiadają nielimitowany transfer, bezpłatny certyfikat SSL, a także obsługują nieograniczoną liczbę domen. Dodatkowo, klienci mogą otrzymać gratisową domenę .pl albo .eu. Ceny hostingu Kru rozpoczynają się już od kilkunastu złotych miesięcznie!

Podsumowując, dobry hosting to podstawa sprawnie działającej strony firmowej. Teraz nie trzeba płacić za niego fortuny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here