Pij wodę. Kluczowe jest, aby uruchomić przez cały dzień. Spróbuj wypić 8 szklanek wody dziennie. To pomaga ponownie podtrzymywać energię i kontynuować. Nie picie wystarczającej ilości słodkiej wody może prowadzić do trądziku, bóle głowy, a nawet odwodnienia. Zrób to, a stanie się bardzo zdrowym człowiekiem.

Odwiedź okulistykę (lekarz okulistyki). Dostaj okulary, jeśli ich potrzebujesz. Jeśli nie chcesz wygląd okularów, spróbuj soczewek kontaktowych lub zabiegów chirurgicznych w celu przywrócenia wzroku. Użyj odpowiednich kropli do oczu, prosząc o lekarza. Nosić okulary przeciwsłoneczne tak, aby oczy nie były uszkodzone.

Regularnie ćwiczyć fizycznie. Zdobądź strzały i strzały wspomagające. Przyjmuj leki, które zaleci lekarz. Zapoznaj się z alergiami. Zdobądź badania krwi, aby dowiedzieć się, jak poziom cholesterolu. Dowiedz się, czy masz jakieś warunki i traktuj wszystkie swoje rzeczy.

Codziennie ćwiczyć, nawet trochę. To nie tylko sprawi, że poczujesz się lepiej, i sprawi, że będziesz wyglądać lepiej, ale pomoże ci przez cały dzień. Badania udowodniły, że regularnie ćwiczymy pomaga poczuć się lepiej, ponieważ endorfiny uwalniają się przez przysadkę mózgową, a podwzgórze podczas ćwiczeń daje poczucie szczęścia i dobrego samopoczucia. Zwiedzanie jest świetnym ćwiczeniem. Jeśli możesz, idź do pracy lub szkoły. Jeśli nie możesz chodzić w całość, spróbuj parkować dalej od miejsca docelowego, aby można było przejść przez co najmniej część drogi. Możesz jechać autobusem lub pociągiem zatrzymać się wcześniej, jeśli nie jeździsz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here