Róże Maybelline to produkty uwielbiane przez kobiety na całym świecie. Dlaczego tak się dzieje? Zawsze uważałaś, że róż do policzków to zbędny gadżet w twojej kosmetyczce? Nic bardziej mylnego! Chciałabyś kupić róż, jednak nie wiesz nawet, jak go używać, a tym bardziej, jak dobrać właściwy odcień do swojego typu urody? Dowiedz się, w jaki sposób działają róże Maybelline i poznaj porady profesjonalistów w nakładania różu i modelowaniu twarzy makijażem!

Róż Maybelline – jedno muśnięcie pędzla, aby nadać twarzy świeżości i blasku!

Róże do policzków Maybelline to produkty charakteryzujące się niezwykłym skondensowaniem pigmentów pozwalającym na uzyskanie trwałych efektów. Maybelline oferuje szeroki wybór odcieni róży, aby uzyskać naturalny efekt podkreślenia kości policzkowych. Róże Maybelline rozświetlają cerę, uwydatniają kości policzkowe, wyszczuplają, a także odmładzają twarz. Możesz zdecydować się na pojedynczy róż Master Blush o dwóch uzupełniających się odcieniach lub paletę róży Master Blush Palette – 3 odcienie róży i rozświetlacz, której można używać osobno lub łączyć ze sobą poszczególne produkty, w zależności od potrzeb makijażowych.

Odcienie różu – który wybrać?

Mimo swojej nazwy, róż niekoniecznie musi być różowy! Dobierając odcień różu, należy kierować się przede wszystkim typem swojej urody. Nie wiesz, jak określić swój typ urody? Poznaj wskazówki profesjonalistów Maybelline!

Chłodny typ urody:

  • kolor włosów zazwyczaj czarny, ciemnobrązowy lub popielaty blond,
  • oczy ciemnobrązowe, ciemnozielone, ciemnoniebieskie,
  • jasna skóra, trudna w opalaniu,
  • bardziej pasują do ciebie srebrne dodatki.

Ciepły typ urody:

  • włosy w odcieniu miedzianego brązu, kasztanu, ciemnego, złocistego blondu lub rude,
  • oczy brązowe, orzechowe, jasnozielone lub jasnoniebieski, często ze złotymi plamkami,
  • cera z odcieniem lekko żółtawym, złocistobrązowym, brzoskwiniowym lub w kolorze kości słoniowej,
  • skóra łatwo się opala, często pojawiają się piegi,
  • bardziej pasuje ci złota biżuteria.

Skoro już wiesz, jaki masz typ urody możesz spokojnie dobrać najlepszy róż do policzków! Osoby o chłodnym typie urody powinny sięgnąć po chłodne odcienie róży do policzków Maybelline, jak np. Rose Madison 70 czy Cosmopolitan 60. Zaś ciepły typ urody świetnie będzie się prezentował w kolorach Pink Amber 40 czy Peach Pop 100.

Jak nakładać róż do policzków?

Nie wiesz, jak uwydatnić kości policzkowe różem, żeby nie wyglądać sztucznie? Niezawodną metodą nakładania różu jest jego aplikacja na policzkach i dolnej części kości policzkowych. Pamiętaj, aby rozetrzeć granicę koloru, żeby efekt był jak najbardziej naturalny. Kiedy jesteś posiadaczką całej palety róży, możesz z jej pomocą wypróbować modelowanie twarzy. Wykonturuj twarz ciemniejszym odcieniem różu – nanieś go przy pomocy pędzla na wgłębienie pod kością policzkową. Średni odcień nałóż na przodzie policzków i owalnym ruchem rozetrzyj go delikatnie w górę. Najjaśniejszy kolor aplikuj na uwydatnione podczas uśmiechu policzki, aby je rozświetlić. Gotowe! Dzięki różowi możesz nie tylko nadać twarzy zdrowego blasku, lecz także ją wysmuklić!

Niewątpliwe nakładanie różu ułatwi dobry pędzelek do makijażu. Pędzle do różu powinny tworzyć plamę o roztartych, niewidocznych granicach, aby osiągnąć naturalny, subtelny efekt. Pędzle powinny być miękkie i dobrze dostosowane do wielkości naszych policzków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here