Na czym dokładnie polega przeszczep włosów

Konieczni trzeba zdawać sobie sprawę, że przeszczep włosów cena metodą, dzięki której wszystkie osoby zmagające się z łysieniem plackowatym, androgenicznym, pourazowym czy plackowatym, będą mogły cieszyć się bujną fryzurą.

Jak wyglądają Przeszczepy włosów ceny

W najprostszym możliwym ujęciu zabieg polega na tym, że miejsce, z którego pobierana jest skóra zostaje zszyte szwem ciągłym. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że po zakończonym zabiegu pozostanie tam blizna. Jej szerokość oscyluje od 1 do 3 mm. Godny uwagi jest jednak fakt, że będzie ona bardzo mało widoczna, gdyż dana osoba nie będzie miała większych problemów, aby zakryć ją włosami.

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że zabieg jest wykonywany w miejscowym znieczuleniu. Ponadto pacjent może odczuwać przyspieszenie bicia serca. Podawana jest bowiem niewielka dawka adrenaliny. jej zadaniem jest wysłużenie czasu działania znieczulenia, a także zahamowanie krwawienia. Należy mieć świadomość, że cały zabieg trwa od 3 do 8 godzin. Osoby zainteresowane bardzo często zastanawiają się ile kosztuje przeszczep włosów.

Jak czują się pacjent po zabiegu przeszczepu włosów?

Warto wiedzieć, że przeszczep włosów cena jest niezwykle bezpiecznym zabiegiem. Stosunkowo rzadko zdarza się, że przyczynia się do różnego rodzaju infekcji. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że pacjent może bez większych problemów opuścić klinikę, a następnie prowadzić samochód. Oczywiście można zaobserwować po zabiegu zmniejszone czucie głowy. Nie należy jednak przejmować się tym faktem, ponieważ szybko minie.

Godny uwagi jest również fakt, że pacjenci mogą odczuwać dyskomfort w miejscu, z którego zostały pobrane mieszki włosowe. Można oczywiście przez kilka dni po zabiegu łagodzić dolegliwości środkami przeciwbólowymi. Ponadto w miejscach przeszczepów mogą pojawić się niewielkie strupki, które jednak znikną maksymalnie dwa tygodnie po operacji. Ile kosztuje przeszczep włosów? Należy mieć świadomość, że nie jest to tani zabieg. Warto wiedzieć, że za przeszczepy włosów ceny trzeba zapłacić od 1500 do 10000 złotych. Rekomendowane jest postawienie na renomowaną klinikę. Pacjent będzie miał wtedy całkowitą pewność, że zabieg będzie przebiegał zgodnie z planem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here