Kompleksowe usługi kosmetyczne

Korzystanie z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych w XXI wieku jest normą i to nie tylko przez kobiety, ale również mężczyzn, którzy coraz chętniej zaglądają do salonów urody. Jednym z najchętniej wybieranych zabiegów jest depilacja laserowa, czyli zabieg pozwalający na trwałe usunięcie niechcianego owłosienia. Najlepsze rezultaty daje najnowszy model lasera Mediostar Next wersja „PRO”.

Depilacja laserowa Wrocław

Salony kosmetyczne, oferujące usługi trwałej depilacji, pracują na różnym sprzęcie z tego zakresu, ale najlepsze efekty daje zastosowanie rozwiązań najbardziej zaawansowanych technologicznie. Taki jest laser Mediostar Next PRO, wykorzystywany tylko w nielicznych salonach np. we Wrocławiu. Pozwala ona na naprawdę skuteczne usuniecie owłosienia i to z wszystkich wybranych przez klienta partii ciała. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się trwałym efektem oraz zapomnieć o uciążliwym i czasochłonnym goleniu nóg czy innych miejsc.

Laser, na którym wykonywane są zabiegi w Salonie kosmetycznym we Wrocławiu przy ul. Odrzańskiej 15/1b, należy do najwyższej klasy sprzętu medycznego, a jego skuteczność jest potwierdzona badaniami naukowymi. Co więcej uzyskał on nagrodę główną w ogólnoeuropejskim konkursie czasopisma Beaty Inspiratio, w kategorii Medycyna Estetyczna, za nowoczesne rozwiązania w dziedzinie depilacji, które niedostępne są w żadnym innym laserze wykorzystywanym do zabiegów kosmetycznych.

Zabiegi kosmetyczne Wrocław

Oferta Salonu kosmetycznego z Wrocławia skierowana jest do najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie długotrwałe efekty oraz jakość wykonywanych usług. W przypadku jakichkolwiek wątpliwość dotyczących depilacji laserowej czy innych zabiegów, warto umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której dowiemy się jak działają poszczególne zabiegi, jakie są co do niektórych z nich przeciwwskazania, jak również zostanie przygotowana oferta, dostosowana do naszych potrzeb.

Depilacja laserem Mediostar Next PRO wykonywana jest na różne partie ciała, a zatem może to być depilacja laserowa:
• nóg,
• twarzy,
• wąsika,
• pach,
• pośladków,
• pleców,
• brzucha,
• klatki piersiowej,
• bikini głębokiego,
• baby hair.

Makijaż permanentny Wrocław

Poza laserowym usuwaniem owłosienia, salon oferuje także inne zabiegi kosmetyczne, zarówno pielęgnacyjne, jak i lecznicze. Wśród zabiegów upiększających powodzeniem cieszy się fotoodmładzanie, które daje niesamowite efekty laserowego odmładzania skóry twarzy oraz zabieg włączania substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą ultradźwięków. Jeśli zależy nam zaś na relaksacji i odprężeniu to warto wybrać relaksacyjny masaż twarzy. Można też w tym salonie wykonać makijaż permanentny, który jest wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem dla każdej kobiety.

W salonie kosmetycznym we Wrocławiu rozwiążemy problem wrastających włosów, zapaleń mieszków oraz podrażnień po goleniu. Jeśli borykamy się z trądzikiem czy grzybicą paznokci, to tutaj otrzymamy również pomoc z tego zakresu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here