bliźniaki łomianki

Czy wiesz, że coraz więcej mieszkańców stolicy decyduje się na przeprowadzkę pod miasto? Wpływ na to ma nie tylko pandemia koronawirusa, chociaż eksperci zauważyli tendencję wzrostową do społecznej izolacji. Polacy mają dosyć wiecznego zgiełku, pośpiechu, małych przestrzeni w mieszkaniach w bloku. Wolą ciszę, spokój, bliskość terenów zielonych i dużą powierzchnię mieszkalną.

Warto widzieć, że mieszkania pod Warszawą są niezwykle komfortowe. W cenie mieszkania w bloku w stolicy udaje się kupić bliźniaki. Łomianki są tylko jednym z przykładów podwarszawskich miejscowości, w których ceny nieruchomości są naprawdę korzystne. Dokładnie taka sama inwestycja finansowa pozwala uzyskać swobodę mieszkania. Przecież dom w zabudowie bliźniaczej, szeregowej albo dom wolnostojący to minimum 120 metrów kwadratowych przestrzeni użytkowej. Na dole najczęściej jest reprezentacyjny salon z kuchnią i łazienką, a na górze kilka sypialni i garderoba. Jakie są jeszcze nowe domy? Łomianki znowu są doskonałym przykładem nowoczesnych wnętrz. Najczęściej zakładają też garaż, taras i spory ogródek do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Przedmieścia stolicy – infrastruktura

Należy też wspomnieć o zaletach mieszkania pod Warszawą, jeśli pod uwagę bierzemy doskonałą infrastrukturę. Nie tylko wspomniane już Łomianki są dobrze rozwinięte, ale również inne lokacje nieopodal stolicy. Charakteryzuje je dobry dojazd do centrum Warszawy oraz bliskość strategicznych obiektów, jakie mają wpływ na komfortowe funkcjonowanie. W tych miejscowościach znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, punkty handlowe i gastronomiczne oraz mnogość miejsc rozrywkowych i rekreacyjnych.

Sam dojazd do pracy w Warszawie nie stanowi problemu, ponieważ zajmuje nie więcej czasu niż transport pomiędzy dzielnicami stolicy w godzinach szczytu. Cieszy jednak bliskość natury i pełen relaks w zaciszu domu, bez odgłosów miasta. Życie pod Warszawą jest o wiele spokojniejsze, nie odczuwa się tutaj wiecznego pośpiechu ani „wyścigu szczurów”. W domu pod miastem udaje się zrelaksować, co ma znaczenie dla psychicznego komfortu po ciężkim tygodniu pracy.

Pamiętajmy również, że popularność inwestycji pod stolicą zauważyli sami deweloperzy i dzisiaj to właśnie na tych terenach oferują wybudowane nieruchomości. Trzeba także zaznaczyć, że w samej Warszawie nie ma już tak wiele terenów do zabudowania w dobrych lokalizacjach, natomiast na przedmieściach można bez problemu znaleźć świetne lokacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here